Kthehej nga festa e Zojës së Mërturit, bie në humnerë dhe humb jetën 51 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 07:30 09-09-2015 Kthehej nga festa e Zojës së Mërturit, bie në humnerë dhe humb jetën 51 vjeçari Foto ilustruese

Një 51 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në humnerë gjatë kthimit nga festa e Zojës së Mërturit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Berishë të Iballës.

51 vjeçari Sokol Majsa, ish-sekretar i Partisë Socialiste në Pukë ishte duke u kthyer nga festa e Zojës së Mërturit, pranë Përroit të Trovnave, në momentin që i ka shkarë këmba dhe është rëzuar në humnerë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Inagurohet tempulli i ri bektashian në Tiranë. Rama: Vepër arti për një amanet të përmbushur
Arrestohen 4 shqiptarë në Torino, vodhën 60 shtëpi dhe 18 makina (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.012863874435425
array(1) { ["section"]=> string(84) "kthehej-nga-festa-e-zojes-se-merturit-bie-ne-humnere-dhe-humb-jeten-51-vjecari-20315" }