Kthehet i dehur në hotel, në mëngjes zgjohet në krevat me një tranvestit… (Video)

Publikuar tek: bota, më 12:30 25-08-2016 Kthehet i dehur në hotel, në mëngjes zgjohet në krevat me një tranvestit… (Video)

Një vajzë është hakmarrë në mënyrë mizore me të dashurin e saj, pasi ai i kaloi pushimet pa të në Bankog.

Čeněk Štýbl nga Çekia, është vënë në lojë shumë keq nga e dashura e tij Lenka, saqë edhe ai vetë mendonte se e ka tradhëtuar, dhe jo me një femër dosido, por me një tranvestit.

Lenka tregoi se i dashuri i saj ishte kthyer i dehur në hotelin e tyre, pas një feste.

Kështu ajo përfitoi nga rasti që ti bënte atij një rreng. Bashkë me Čeněk në shtratin e hotelit shtrihet edhe një tranvestit tailandez.

Kur Čeněk zgjohet, tmerrohet nga pamja. “Ti nuk je Lenka, nuk je e dashura ime. Çfarë dreqin?! Ku është ajo?”- thotë ai.

Mashkulli i veshur si femër i përgjigjet ndërkohë që mban një prezervativ në dorë: “Nuk e di, jam vetëm unë këtu, dhe ne e bëmë bashkë”.

E gjithë situta është filmuar me një kamerë të fshehur në dhomën e hotelit.

Ndiqni videon që do ju shkrijë së qeshuri.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013152122497559
array(1) { ["section"]=> string(83) "kthehet-i-dehur-ne-hotel-ne-mengjes-zgjohet-ne-krevat-me-nje-tranvestit-video-50824" }