Kthehet pas në kohë, Afërdita Dreshaj tregon se si ka qenë para 20 vitesh (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:37 21-05-2019 Kthehet pas në kohë, Afërdita Dreshaj tregon se si ka qenë para 20 vitesh (FOTO)

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo është kthyer pas në kohë dhe ka publikuar një video nga fëmijëria.

Videoja i përket vitit 1999 dhe Afërdita shfaqet duke kënduar.

‘Unë duke kënduar kur isha e vogël’, shkruan ajo.

Kujtojmë që Dreshaj prej kohësh është shkëputur nga muzika dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Screenshot_11.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032342910766602
array(1) { ["section"]=> string(84) "kthehet-pas-ne-kohe-aferdita-dreshaj-tregon-se-si-ka-qene-para-20-vitesh-foto-165185" }