Kthehet pas në kohë, ja si dukej Blerina Bombaj në moshën 16-vjeçare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:40 01-06-2019 Kthehet pas në kohë, ja si dukej Blerina Bombaj në moshën 16-vjeçare

Dietologia Blerina Bombaj duket se është mjaft aktive në rrjete sociale, ku poston çdo ditë, foto nga përditshmëria të cilat në shumë raste janë mjaft pikante.

Së fundmi Blerina ka publikuar një foto të shumë viteve më parë kur ajo ishte vetëm 16 vjeçe, në Athinë.

Blerina shfaqet shumë ‘trendy’, e kombinuar me të zeza dhe me një make up shumë të kuruar.

Vetë dietologia e ka cilësuar si një foto reklame të një produkti të njohur kozmetik.

Screenshot_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.087951183319092
array(1) { ["section"]=> string(74) "kthehet-pas-ne-kohe-ja-si-dukej-blerina-bombaj-ne-moshen-16-vjecare-166569" }