‘Ktheju tokës’, ja si mund ta votoni Jonida Maliqin nga çdo shtet i Europës

Publikuar tek: aktualitet, më 23:38 15-05-2019 ‘Ktheju tokës’, ja si mund ta votoni Jonida Maliqin nga çdo shtet i Europës Kengetarja Jonida Maliqi, ne kengen ne Eurovision 'Ktheju tokes'

Këngëtarja Jonida Maliqi me këngën ‘Ktheju tokës’ përfaqëson Shqipërinë në Eurovision.

Prandaj për finalen e madhe të Eurovisionit në Tel Aviv, të gjithë shqiptarët që jetojnë jashtë Shqipërisë që të mbështesin Jonida Maliqin me anë të votimit mund të votojnë në këto prefikse numrash nga e gjithë Europa.  

Kushdo që jeton jashtë Shqipërisë mund të votojë! Do të ishte një shërbim i madh për promovimin e imazhit të Shqipërisë! Suksese për Jonida Maliqin dhe Shqipërinë në Eurovision! 

Vota.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067489147186279
array(1) { ["section"]=> string(79) "ktheju-tokes-ja-si-mund-ta-votoni-jonida-maliqin-nga-cdo-shtet-i-europes-164490" }