Kthen shtëpinë në dyqan kokaine dhe furnizon gjithë zonën, arrestohet 22-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: bota, më 15:21 27-02-2017 Kthen shtëpinë në dyqan kokaine dhe furnizon gjithë zonën, arrestohet 22-vjeçari (Emri)

Një 22-vjeçar shqiptar i cili prej kohësh po mbahej nën vëzhgim ka rënë në prangat e policisë italiane.

Mediat italiane bëjnë me dije se i riu i identifikuar si  Alban Rexhaj kishte ngritur në shtëpinë e tij një dyqan kokaine ku furnizoheshin trafikantët e zonës. Policia ka pikasur lëvizjet e dyshimta dhe fillimisht vetëm kanë vëzhguar dhe më pas kanë bërë arrestimin e 22-vjeçarit.

Mësohet se në shtëpi ata gjeten dhe sekuestruan rreth 5 gram kokaine, të ndarë në doza gati për shitje dhe më shumë se 10 mijë euro para kesh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0138840675354
array(1) { ["section"]=> string(90) "kthen-shtepine-ne-dyqan-kokaine-dhe-furnizon-gjithe-zonen-arrestohet-22-vjecari-emri-70125" }