Kthimi i vizave: Vjen reagimi i ministrit të Jashtëm Bushati

Publikuar tek: politike, më 18:03 20-08-2017 Kthimi i vizave: Vjen reagimi i ministrit të Jashtëm Bushati

Ka reaguar ministri i Jashtëm Ditmir Bushati në lidhje me zërat se disa shtete europiane ndër to edhe Hollanda, planifikojnë të kthejnë regjimin e vizave me Shqipërinë, sipas tyre, për shkak të numrit të lartë të azilkërkuesve dhe nivelit të lartë të krimit dhe drogës në vendin tonë.

Por duket se për Bushatin këto janë vetëm “klithma të dëshpëruara”, ja çfarë shkruan ai në Twitter:

“Gjinkallat e dëshpëruara të 25 Qershorit po i kalojnë ethet e gushtit me klithma për kthimin e vizave! Shërim të shpejtë”.

erwetrw4t34th45.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010420083999634
array(1) { ["section"]=> string(65) "kthimi-i-vizave-vjen-reagimi-i-ministrit-te-jashtem-bushati-89654" }