Kthjellime e vranësira, mësoni si do jetë moti sot (Temperaturat)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:04 24-11-2020 Kthjellime e vranësira, mësoni si do jetë moti sot (Temperaturat)

Kjo javë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme.

Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët, dhe vranësira deri mesatare këto më të perqëndruara ditën e martë.

Era parashikohet të jetë nga kuadrati i Veriut me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare dhe zonave luginore, kryesisht në veri të vendit fiton shpejtësi deri në 10m/sek.

Në orët e mëngjesit prezencë të mjegullës së dendur përgjatë luginave. 

Mëngjeset dhe mbrëmjet do të jenë të ftohta, ndërsa orët me diell do të bëjnë që në mesditë temperaturat të pësojnë rritje.auto_parashikimiiiii1606169654.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklarata e fortë e analistit: Deklarojmë 16 pacientë në gjendje kritike dhe na vdesin 17
Përfshihet nga flakët banesa në Prrenjas, shpëtojnë dy të moshuarit »
Article Logic
Execution time: 0.011507034301758
array(1) { ["section"]=> string(69) "kthjellime-e-vranesira-mesoni-si-do-jete-moti-sot-temperaturat-228887" }