Ku e sheh Ledion Liço veten dhe Sarën pas 40 vitesh (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:03 03-08-2017 Ku e sheh Ledion Liço veten dhe Sarën pas 40 vitesh (VIDEO)

Moderatori Ledion Liço ka publikuar një video në instagram, ku dy të moshuar kërcejnë krah njëri tjetrit dhe shkruan, “Unë dhe Sara Hoxha 40 vite më vonë".

Kjo është një “shenjë e mirë”, pasi Liço e sheh Sarën gjithmonë të pranishme në jetën e tij.

Ledion dhe Sara janë tashmë prindër të London Noor dhe është i biri ai që e ka lidhur akoma më shumë çiftin.

 

Unë dhe @sarahoxhaaa 40 vite më vonë....

A post shared by Ledion Lico (@ledionl) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032671928405762
array(1) { ["section"]=> string(63) "ku-e-sheh-ledion-lico-veten-dhe-saren-pas-40-vitesh-video-88160" }