Ku është Policia e Shtetit?!!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:16 08-06-2015 Ku është Policia e Shtetit?!!

Policia e Shtetit së fundmi është parë kudo. Madje jo më larg se dje u publikua edhe një foto ku policët gjobitën vetë kolegët e tyre, pasi shkelqën rregullat e qarkullimit rrugor.

Kjo në foto është një makinë tip “BMW me targa AA 606 HT” dhe shihet teksa një person udhëton si pasagjer jo në sediljen e përparme e as të prapme por në bagazhin e makinës, që sikur mos mjaftonte është i hapur.

 Ku është policia e shtetit në këtë rast? Apo mos ndoshta është duke kërkuar për ndonjë mënyrë tjetër reklamimi?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098130702972412
array(1) { ["section"]=> string(32) "ku-eshte-policia-e-shtetit-12979" }