‘Ku gabova?’, pas ndarjes nga Alba, Albi Nako shfaqet i zhgënjyer

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:33 05-07-2019 ‘Ku gabova?’, pas ndarjes nga Alba, Albi Nako shfaqet i zhgënjyer

Pas divorcit me balerinën Klaudia Pepa, Albi Nako u përfol për një lidhje me bukuroshen Alba Hoxha, por ndonëse asnjëri prej tyre nuk e pranoi, faktet tregonin të kundërtën.

Prej disa kohësh koreografi është zhvendosur në Itali dhe për këtë arsye u tha se gjërat janë bërë serioze, mirëpo duket se largësia paska ndikuar për keq.

Ata ndërprerë marrëdhënien në mënyrë të menjëherëshme, madje fshinë njëri-tjetrin nga Instagrami.

Mirëpo, së fundmi përmes një statusi në ‘Instastory’, Albi duket se ka mbetur i zhgënjyer, nuk dihet nëse është konkretisht për marrëdhënien me Albën , por mbetet për t’u konfirmuar.

‘Ndonjëherë ndodh të pyes veten: ‘Ku gabova?!’… Dhe jeta më përgjigjet: U tregove tepër i mirë me të tjerët’, shkruan koreografi.

Screenshot_13.png

albi-alba-1-e1532095046219.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071749687194824
array(1) { ["section"]=> string(67) "ku-gabova-pas-ndarjes-nga-alba-albi-nako-shfaqet-i-zhgenjyer-171247" }