'Ku i ke c*cat?', Aulona Musta sherr me ndjekësen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 16-07-2019 'Ku i ke c*cat?', Aulona Musta sherr me ndjekësen

Kemi parë që moderatorja Aulona Musta kapet shpesh me fansat nëpër komente në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi ajo është zënë me një ndjekëse, e cila e ka kritikuar për gjoksin, teksa e pyet 'ku i ke c*cat?'

'I harrova aty ku ke harruar edhe ti trurin!' i është përgjigjur e nervozuar moderatorja, ndërsa komentuesja nuk është ndalur me kaq.

'Na na une bera pyetje sepse duket qe nuk ke fare domethene eshte e dukshme dhe nuk do ndonje filozofi per ta zbuluar kete ... ndersa ti nuk e di a rri truri im aty apo jo kshuqe delete and reply pak me ndryshe', i shkruan sërish ndjekësja, por Aulona ka preferuar të mos përgjigjet më.

hjckjl.jpg

jcyklnh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12590503692627
array(1) { ["section"]=> string(52) "ku-i-ke-c-cat-aulona-musta-sherr-me-ndjekesen-172407" }