Ku ishte mbrëmë vonë ministrja e Ramës, e zbulon vetë me këto foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:03 16-04-2017 Ku ishte mbrëmë vonë ministrja e Ramës, e zbulon vetë me këto foto

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj ka treguar se është një besimtare e devotshme.

Ashtu siç e do rituali fetar, orën 24.00 të natës së mbrëmshme Felaj e ka pritur në ambientet e kishës në Berat, në kuadër të festës së Pashkës.

Ajo ka uruar festën të gjithë shqiptarëve dhe ka publikuar disa foto në këtë ambient, bashkë me familjen e saj, e cila përbëhet nga bashkëshorti dhe vajza e tyre. 

 

17861617_10211779812478304_6819618232820041549_n_copy.jpg

 

17952469_10211779811798287_3219291183259232306_n.jpg

 

17861809_10211779432908815_6048361556508088193_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010261058807373
array(1) { ["section"]=> string(71) "ku-ishte-mbreme-vone-ministrja-e-rames-e-zbulon-vete-me-keto-foto-75332" }