“Ku je moj më e mira në botë”, Rama në Lezhë përqafon ish-ministren: Ditë-natë, ditë-natë... (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:28 02-12-2019 “Ku je moj më e mira në botë”, Rama në Lezhë përqafon ish-ministren: Ditë-natë, ditë-natë... (Video) Edi Rama përqafon ish-ministren Lindita Nikolla

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një vizitë në Qendrën Operacionale të Emergjencave në Lezhë.

Rama është informuar për situatën në terren, kryesisht për ndërtesat e dëmtuara dhe personat e strehuar pas tërmetit në Lezhë, Kurbin dhe Mirditë.

E teksa Rama ka hyrë në godinën ku është ngritur kjo qendër, nuk ka kursyer fjalët e mira dhe një përqafim për ish-ministren e Arsimit Lindita Nikolla.

“Ku je më e mira në botë. Prit njëherë, prit se ka rradhë. Ditë-natë, ditë-natë, as i ndihet zëri as i del emri...”, tha Rama.

Video:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076580047607422
array(1) { ["section"]=> string(97) "ku-je-moj-me-e-mira-ne-bote-rama-ne-lezhe-perqafon-ish-ministren-dite-nate-dite-nate-video-188102" }