Ku ndryshon Panucci me De Biazin? Armando Duka jep përgjigjen pikante (Ja kur është gati Arena Kombëtare)

Publikuar tek: sport, më 07:12 14-10-2018 Ku ndryshon Panucci me De Biazin? Armando Duka jep përgjigjen pikante (Ja kur është gati Arena Kombëtare) Armando Duka, President i FSHF

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka ishte i ftuar mbrëmë në emisionin “Shiko kush luan” në Top Channel.

 

Gjatë intervistës me moderatoren Luana Vjollca,  ndër të tjera Duka u pyet edhe për ndryshimin sipas tij mes trajnerit aktual të kombëtares Cristian Panucci dhe ish-trajnerit  Giani De Biazi.

Duka tha se përveç emrit të ndryshëm, De Biazi është më diplomat, ndërsa Panucci më i drejtpërdrejtë.

“Njëri e ka emrin Xhani, tjetri Kristian…i pari është më diplomat, i dyti më i drejtpërdrejtë”, tha Duka.

Ndërkohë i pyetur më tej se kur do të jetë gati “Arena Kombëtare”, kreu i FSHF-së deklaroi: “ Në 2019-n, objektivi është në mars”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026094198226929
array(1) { ["section"]=> string(109) "ku-ndryshon-panucci-me-de-biazin-armando-duka-jep-pergjigjen-pikante-ja-kur-eshte-gati-arena-kombetare-137756" }