Ku po i kalojnë pushimet Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani? (FOTO NGA PERËNDIMI I DIELLIT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:28 22-08-2017 Ku po i kalojnë pushimet Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani? (FOTO NGA PERËNDIMI I DIELLIT)

Ndonëse jemi në fund të sezonit veror, shumë i kanë rezervuar pushimet pikërisht në këtë kohë, kur edhe temperaturat eskstreme i kanë lënë vendin atyre normale dhe të freskëta.

Këtë zgjedhje duket se kanë bërë edhe çifti i njohur Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha.

Ndoshta për pak ditë, por ata na kanë zbuluar se po kalojnë momente mjaft të këndshme në jug të vendit, pikërisht në plazhin e detit Jon.

Nuk dihet me ekzaktësi se në cilin plazh ndodhen, por në një foto të publikuar nga djali i ish-kryeministrit, ai e përshkruan vetëm me frazën : Pasdite në Jon.

Por, kur është autori i kësaj fotoje ku shfaqet Shkëlzeni në det dhe në sfond perëndimi i diellit buzë detit? Është Armina Mevlani, autorësinë e së cilës e ka zbuluar ajo vetë teksa i kthen përgjigje komentuesëve të shumtë.

“Kam apo s’kam sy artistik”, shkruan modelja e njohur dhe e fejuara e Shkëlzen Berishës.  

 

xheno.jpg

 

armina.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075809955596924
array(1) { ["section"]=> string(95) "ku-po-i-kalojne-pushimet-shkelzen-berisha-dhe-armina-mevlani-foto-nga-perendimi-i-diellit-89797" }