“Ku po shkon, ke dalë të gjuash?!”, Pirro Çako flet për marrëdhënien me ish-bashkëshorten Inva Mula

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:35 12-02-2017 “Ku po shkon, ke dalë të gjuash?!”, Pirro Çako flet për marrëdhënien me ish-bashkëshorten Inva Mula

Pirro Çako ka treguar se ai dhe ish-bashkëshortja, sopranoja Inva Mula, ndonëse të divorcuar komunikojnë në mënyrë të vazhdueshme në telefon, e madje nëse ndodh edhe të takohen, ky nuk është një problem për ta.

Kantautori ka treguar se bisedat mes tij dhe Invës fokusohen tek djali Antoni, por ndonëse të divorcuar nuk mungojnë as batutat.

Ai ka sjellë një episod, kur rastësisht janë takuar me Invën në Tiranë, dhe ajo i është drejtuar me batuatë: “Ku po shkon, ke dalë të gjuash?!”

“Këto janë batuat që mund t’i bësh me ish-gruan, por jo me gruan",- ka pohuar Çako.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007249116897583
array(1) { ["section"]=> string(99) "ku-po-shkon-ke-dale-te-gjuash-pirro-cako-flet-per-marredhenien-me-ish-bashkeshorten-inva-mula-68468" }