‘Ku qendron problemi këtu?!’ Drejtoresha e Ora News në Jalë me Monika Kryemadhin: Për sonte do bëjmë hasude!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:51 26-08-2020 ‘Ku qendron problemi këtu?!’ Drejtoresha e Ora News në Jalë me Monika Kryemadhin: Për sonte do bëjmë hasude! Kryemadhi-Shehaj

Brisida Shehaj, ish-drejtoresha e famshme e Tatimeve që u bë ‘hit’ në rrjet me shprehjen: “Ku qendron problemi këtu?” ndodhet në Jalë së bashku me kryetaren e LSI.

Shehaj, e cila prej kohësh tashmë është drejtoreshë e Përgjithshme e Ora News ka ndarë një foto me Monika Kryemadhin.

“Për sonte do bëjmë hasude meqë na mungonte kafja turke”, shkruan Brisida teksa tregon se Monika ka veshur përparësen dhe i është futur gatimit.

Kujtojmë se Monika ndodhet në Jalë bashkë me të rinjtë e LSI, një ritual i përvitshëm tashmë për energjinë e partisë.

Me ta është edhe blogeri Olti Curri ndërsa nuk lenë pa thumbuar as Erion Veliajn.

"Ore pse je nxirë ti?" e pyet Brisida.

"Kam lexu libra në ballkon dhe jam nxirë", ironizon blogeri.

 118421848_970439643381610_7916613051839487954_n.png

Screenshot_5.jpgScreenshot_6.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Yuri Kim eksploron me skaf Dhërmiun e rrethuar nga miq shqiptarë, në krah të saj qëndron Blendi Fevziu (FOTO NGA XHIROJA-NDËSHKIMI I SHBA)
»
Article Logic
Execution time: 0.011388063430786
array(1) { ["section"]=> string(109) "ku-qendron-problemi-ketu-drejtoresha-e-ora-news-ne-jale-me-monika-kryemadhin-per-sonte-do-bejme-hasude-218275" }