Kualifikimi i Laçit, Duka: Një tjetër arritje pozitive nga ekipet shqiptare në Europë

Publikuar tek: sport, më 20:25 19-07-2018 Kualifikimi i Laçit, Duka: Një tjetër arritje pozitive nga ekipet shqiptare në Europë Armand Duka

Menjëherë pas kualifikimit historik të Laçit në turin tjetër të Europa League, ka reaguar presidenti i FSHF-së Armand Duka.

“Një tjetër arritje shumë pozitive nga ekipet shqiptare në Europë”, KA SHKRUAR Duka në profilin e tij.

Ashtu si dhe pas takimit të Kukësit, zoti Duka ka uruar lojtarët dhe klubin për këtë sukses shumë të madh, duke shpresuar që kurbinasit të shkojnë sa më larg në këtë kompeticion.

REAGIMI I PLOTË I DUKËS:

Një tjetër arritje shumë pozitive nga ekipet shqiptare në Europë.
Dua të përgëzoj shumë sot klubin e Laçit, që besoi deri në fund dhe arriti të eleminojë një kundershtar të fortë. Me shumë punë e vetbesim, kualifikohet për më tej në UEFA Europa League, me shpresën dhe bindjen për të shkuar sa më larg! 
Urime djemve, stafit e gjithe klubit per kete kualifikim mese te merituar!
Me shumë punë e përkushtim, çdo barrierë e vështirë mund të kalohet. 
Bravo Laçi! Bravo Kukësi!

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.066333055496216
array(1) { ["section"]=> string(90) "kualifikimi-i-lacit-duka-nje-tjeter-arritje-pozitive-nga-ekipet-shqiptare-ne-europe-128449" }