Kufoma e gjetur sot në Vlorë, ky është momenti kur u nxorr nga deti (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:54 06-05-2017 Kufoma e gjetur sot në Vlorë, ky është momenti kur u nxorr nga deti (FOTO) foto ilustruese

Në Vlorë sot u gjet kufoma e një personi. 

 Sipas të dhënave të deritanishme, kufoma është gjetur mes ishullit të Sazanit dhe Karaburunit dhe është pikasur nga peshkatarët para disa minutash.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur ekspertë të kriminalistikës për të vërë identifikimin dhe shkakun e vdekjes së personit të gjetur. Megjithatë, dyshimet paraprake janë se kufoma mund t’i përkasë një personi që ka humbur disa ditë më parë.  

 

 

2.jpg

3.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarm në Elbasan, forca të shumta policia pranë teatrit “Skampa”, ç’po ndodh?
Zbulohet parcela e mbjellë me kanabis në Vaun e Dejës, ndiqen në gjendje të lirë dy zyrtarët (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.01219916343689
array(1) { ["section"]=> string(77) "kufoma-e-gjetur-sot-ne-vlore-ky-eshte-momenti-kur-u-nxorr-nga-deti-foto-77691" }