Kujdes Kim! Kendall Jenner shkëlqen në fushatën e Calvin Klein

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:46 08-07-2015 Kujdes Kim! Kendall Jenner shkëlqen në fushatën e Calvin Klein

Kendall Jenner është padyshim një prej modelve më të suksshme të momentit. 19 vjeçarja po kthehet me shpejtësi në personazhin më mediat dhe më të komentuar të familjes Kardashian, aq sa mediat rozë shkruajnë se pushteti i Kim po fillon të kalojë në duart te motrës së vogël.

Së fundmi Kendall është bërë pjesë e fushatës së Calvin Klein, në prezantimin e të brendshmeve nën sloganin “The Original Sexy”.

Modelja 19 vjeçare ka pozuar në mënyrë shumë provocative përpara aparatit të Mikael Jansson.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026281118392944
array(1) { ["section"]=> string(67) "kujdes-kim-kendall-jenner-shkelqen-ne-fushaten-e-calvin-klein-15658" }