KUJDES NGA KËTO PAMJE/ Nuk është film, është masakra çnjerëzore mbrëmë në Francë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:00 15-07-2016

KUJDES, PAMJET JANË SHUMË TË RËNDA! Dhe nuk janë shkëputur nga ndonjë film.

Është masakra e mbrëmshmë në Nicë të Francës ku një kamion i rëndë që dyshohet se drejtohej nga një terrorist është futur mes turmës së njerëzve të cilët po festonin Ditën Kombëtare të Francës dhe ka shtypur 84 persona që kanë mbetur të vdekur.

18 të tjerë janë në gjendje kritike për jetën ndërsa raportohet për mbi 150 të plagosur.

Shoferi u vra pas aktit nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të gjitha çfarë duhet të dini për masakrën me kamion në Nicë të Francës që shkaktoi 84 viktima dhe mbi 150 të plagosur
U shmang një katastrofë edhe më e madhe në Francë, detajet tronditëse mbi kamionin e tmerrit »
Article Logic
Execution time: 0.012797117233276
array(1) { ["section"]=> string(90) "kujdes-nga-keto-pamje-nuk-eshte-film-eshte-masakra-cnjerezore-mbreme-ne-france-video-46644" }