KUJDES! PAMJE TË RËNDA, momenti kur vëllai njeh trupin e Roland Saliut (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:53 25-05-2017 KUJDES! PAMJE TË RËNDA, momenti kur vëllai njeh trupin e Roland Saliut (VIDEO)

Pamjet janë vërtet të rënda dhe tregojnë momentin kur vëllai dhe babai i Roland Saliut u afruan për të identifikuar trupin.

Mes britmave të dhimbjes, kanë hyrë në skenën e krimit, të shokuar. Në video shihet vëllai i Roland Saliut që bërtet i tronditur “Kush ishte, kush ishte”.

Nga vrasja e dyfishtë mbetën pa jetë pronari i një televizioni Enver Hyseni dhe drejtori i OSHEE në Vlorë Roland Saliu.

Pamjet video publikuar nga lapsi.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja e kryeministrit, Linda Rama ndryshon “look” dhe duket WOWW!! (FOTOT)
Kjo është makina e vrasësve të drejtorit të OSHEE dhe biznesmenit në Vlorë (LËVIZJET) »
Article Logic
Execution time: 0.010812997817993
array(1) { ["section"]=> string(80) "kujdes-pamje-te-renda-momenti-kur-vellai-njeh-trupin-e-roland-saliut-video-79911" }