KUJDES PAMJE TË RËNDA! Ndërsa Thaçi ndodhet në prokurori, publikohen fotot nga viktimat e kosovës: Mos flej...

Publikuar tek: rajon, më 15:23 16-07-2020 KUJDES PAMJE TË RËNDA! Ndërsa Thaçi ndodhet në prokurori, publikohen fotot nga viktimat e kosovës: Mos flej...

Presidenti Hashim Thaçi prej katër ditësh meret në intervistë më orë të gjata në Prokurorinë e Posaçme në Hagë që trajton pretendimet për krime të luftës dhe të pas luftës në Kosovë.

Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto, ku shihen qytetarët kosovarë të vrarë në mënyrë mizore gjatë luftës.

Në foto shihen disa burrë të pajetë, të shtrirë përtokë dhe të masakruar nga ushtria serbe. Pamjet e rënda janë publikuara nga ‘UÇK-Djepi i lirisë’.

“18+. Foto që bëhen publike për herë të parë. Pra Serbet janë atë që bëren krime në Kosovë. Zgjohu o shtet mos flej,” shkruhet në postim.

6.jpg4.jpg3.jpg2.jpg1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098512172698975
array(1) { ["section"]=> string(111) "kujdes-pamje-te-renda-ndersa-thaci-ndodhet-ne-prokurori-publikohen-fotot-nga-viktimat-e-kosoves-mos-flej-214014" }