KUJDES PAMJET! Ngjarje e rëndë në Vlorë, 41-vjeçarit i zënë pritë dhe e masakrojnë ( I plagosuri, i njohur për publikun - Historia)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:48 28-03-2018 KUJDES PAMJET! Ngjarje e rëndë në Vlorë, 41-vjeçarit i zënë pritë dhe e masakrojnë ( I plagosuri, i njohur për publikun - Historia) Altin Kacaj, 41-vjeçari i plagosur

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Vlora për newsbomb.al.

Disa persona ende të paidentifikuar i kanë zënë pritë dhe kanë masakruar 41 vjeçarin, identifikuar si Altin Kaçaj, shkruan newsbomb.al.

Altin Kaçaj nuk është një personazh i panjohur për publikun shqiptar për shkak të marrëdhënies së tij me një vajzë 24 vjeçare, marrëdhënie e cila përfundoi në dyert e Prokurorisë.

Kaçaj akuzoi publikisht të dashurën në emisionin me Zemër të Hapur se i kishte vjedhur një shumë parash e për këtë hodhi akuza edhe ndaj oficerit të policisë gjyqësore Arben Jorgaqi e Prokuororit të çështjes që sipas tij nuk kanë pranuar provat që 41 vjeçari ka vënë në dispozicion të tyre për të vërtetuar dyshimet ndaj ish të dashurës.

Nuk dihet nëse ngjarja e sotme ka lidhje me këtë histori por policia ka nisur menjëherë hetimet/ newsbomb.al

vlore1_copy.jpg

vlonjati.jpg

vlore1.jpg

vlore2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 14 vjet burg për shqiptarin në Amerikë, kush është ish polici famëkeq (EMRI-HISTORIA)
Denoncimi i rëndë i Strazimirit: Në krye të Vettingut në polici i shkarkuari nga KLD (PUBLIKOHET VENDIMI I STRASBURGUT) »
Article Logic
Execution time: 0.010983943939209
array(1) { ["section"]=> string(130) "kujdes-pamjet-ngjarje-e-rende-ne-vlore-41-vjecarit-i-zene-prite-dhe-e-masakrojne-i-plagosuri-i-njohur-per-publikun-historia-114816" }