Kujdesi i Ambasadores së SHBA, Yuri Kim merr dezinfektantin dhe spërkat foltoren flet vetë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:27 23-12-2020 Kujdesi i Ambasadores së SHBA, Yuri Kim merr dezinfektantin dhe spërkat foltoren flet vetë

Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim, ka marrë pjesë dje në një konferencë të organizuar nga Ministria e Drejtësisë në Pallatin e Brigadave, për të firmosur një marrëveshje të re ekstradimi me SHBA.

Në nisje të konferencës, diplomatja amerikane është kujdesur vetë për higjenën e takimit. Teksa ministrja Gjonaj priste që Kim të ulej në tryezë bashkë me të, Ambasadorja ka marrë dezinfektantin dhe ka spërkatur foltoren ku do të fliste vetë.

Një kujdes i shtuar ky i ambasadores, që në fakt nuk e kemi parë në konferenca të tjera, me zyrtyarë vendas apo të huaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta profesori i historisë Adem Mezini
»
Article Logic
Execution time: 0.01228404045105
array(1) { ["section"]=> string(96) "kujdesi-i-ambasadores-se-shba-yuri-kim-merr-dezinfektantin-dhe-sperkat-foltoren-flet-vete-232387" }