Kujt i thotë Marina “Më kurrgjë nuk kena?” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 12-04-2016

Vajza e Eli Farës, Marina Fara është një nga personazhet më të ndjekur të showbiz në rrjetet sociale.

Ndryshe nga e ëma, Marina është e dhënë pas të ekspozuarit të linjave të saj dhe pas të qenit aktive në  IG.

Këtë herë, bukuroshja ka postuar disa video ku në njërën prej tyre, shkruan “Më kurrgjo nuk kena”.

Për kë ta ketë vallë Marina këtë mesazh të cilin e fshiu vetëm pas disa sekondash?!

mar.jpg

skena.jpg

 

 

A video posted by Marina Fara (@marinafara.1) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25263786315918
array(1) { ["section"]=> string(51) "kujt-i-thote-marina-me-kurrgje-nuk-kena-video-37480" }