Kujt i thotë Nora “S’je my lifestyle”? (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:40 20-02-2015 Kujt i thotë Nora “S’je my lifestyle”? (Video)

Nora Istrefi është prezantuar para publikut shqiptar me një këngë dhe klip të ri, të titulluar “S’je my lifestyle”.

Ajo çfarë bie në sy në klipin e Norës është look-u dhe veshja e saj që këtë herë janë shumë më ndryshe se klipi i parafundit  “Baby jem”. Nëse jeni përgatitur ta shihni Norën në skena të nxehta provokuese si në herën e kaluar, atëhrë harrojeni! Nora shfaqet me veshje pellushi dhe nuk ka zbuluar shumë nga hiret e saj që, siç e kemi parë janë vërtet një pikë e fortë e këngëtares.

Nuk e dimë cila ka qenë arsyeja që Nora ka zgjedhur të shfaqet kështu këtë herë  edhe pse një mendje na thotë se mos është shtatëzania e saj, shkaku. Këngëtarja tanimë është në muajin e gjashtë të shtatëzanisë por megjithatë kjo nuk e ka penguar të duket në formë.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080788135528564
array(1) { ["section"]=> string(40) "kujt-i-thote-nora-s-je-my-lifestyle-3929" }