Kujt i thotë Ylli Limani ‘S’ki me m’pa’? Publikohet VIDEO më e re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:05 19-11-2019 Kujt i thotë Ylli Limani ‘S’ki me m’pa’? Publikohet VIDEO më e re

Ylli Limani është një nga këngëtarët e rinj më të preferuar të momentit.

Së fundmi, ai ka publikuar këngën e tij të re me titull ‘S’ki me m’pa’.

Përmes një postimi në Instagram Ylli zbuloi se kjo këngë po punohej prej tij për dikë tjetër, por duke qenë se nisi të shpërndahej gjithandej paraprakisht, ai vendosi ta publikojë si këngë të tij.

‘Filloi si demo e punuar nga unë për dikë tjetër, u shpërnda, u pëlqye dhe ja ku e keni si demo, në tërësi’, ka shkruar këngëtari.

Më herët Ylli ka deklaruar se shumica e këngëve të tij janë dedikime personale. Mirëpo këtë herë pritet një konfirmim, pasi teksti është i shkruar po nga këngëtari.

Me rëndësi është që projekti është pritur mirë nga fansat dhe nuk kanë nguruar ta shpërndajnë në rrjetet sociale.

Screenshot_5.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007606029510498
array(1) { ["section"]=> string(69) "kujt-i-thote-ylli-limani-s-ki-me-m-pa-publikohet-video-me-e-re-186438" }