Kujt ia dedikon këtë zemër bjondina shqiptare? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:16 05-03-2017 Kujt ia dedikon këtë zemër bjondina shqiptare? (FOTO)

Bukuroshja shqiptare ka dhënë mesazhe të qarta se dashuria është shumë e rëndësishme për të dhe për të gjithë njerëzit në tërësi.

Në një foto të shpërndarë në Instagram modelja dhe këngëtarja nga Kosova, Afërdita Dreshaj ka vizatuar në rërën, në breg të detit një zemër, teksa ajo duket shumë sexy dhe mjaft elegante.

Ndonëse ajo shkruan se “dashuria duhet të përhapet kudo”, natyrshëm lind pyetja, kujt i dedikohet konkretisht ajo zemër? 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019162893295288
array(1) { ["section"]=> string(56) "kujt-ia-dedikon-kete-zemer-bjondina-shqiptare-foto-70803" }