Kujtim Gjuzi betohet në Kuvend si deputet, por e gjithë vëmendja shkon tek papioni

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:34 08-05-2019 Kujtim Gjuzi betohet në Kuvend si deputet, por e gjithë vëmendja shkon tek papioni

Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi është betuar ditën e sotme në Kuvend, pasi pranoi të merrte mandatin e deputetit.

Ky i fundit prej kohësh është një emër i lakuar në media, ndërsa ditën e sotme ajo që tërhoqi vëmendje ishte veshja e tij.

Gjuzi kishte vendosur papion me ngjyrë të kuqe dhe jo kravatë, ashtu sikurse vishen zakonisht politikanët në Kuvend.

Kujtojmë se Gjuzi, ish aleat i Bashës vazhdimisht ka deklaruar se pranoi mandatin për t'u përballur në Kuvend me 'Rilindjen'.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066139698028564
array(1) { ["section"]=> string(88) "kujtim-gjuzi-betohet-ne-kuvend-si-deputet-por-e-gjithe-vemendja-shkon-tek-papioni-163418" }