Kujtim Gjuzi del në mes të Kuvendit dhe thotë me bindje: Nuk ka Covid! I kthehen deputetët e tjerë: Ulu! Ulu ore (DEBATI)

Publikuar tek: politike, më 10:12 29-10-2020 Kujtim Gjuzi del në mes të Kuvendit dhe thotë me bindje: Nuk ka Covid! I kthehen deputetët e tjerë: Ulu! Ulu ore (DEBATI) Deputeti Kujtim Gjuzi ne Kuvend

Deputeti Kujtim Gjuzi nga foltorja e Kuvendit është shprehur se infeksioni Covid-19 nuk eziston.

I bindur, nga foltorja Gjuzi tha se ai është vetëm një grip stinor. Mirëpo, deputetët e tjerë, kryesisht ata socialistë i kanë kërkuar të ulje. Një prej tyre ishte Milva Ikonomi, i cili i kërkoi Gjuzit të ulej në vendin e tij.

Gjuzi: Nuk ka Covid-19, është grip stinor

Ikonomi: Ulu ore ulu

Gjuzi: Kusht të ulet? Kush jeni ju që më thoni mua ulu, zonjë? Ju duhet të flisni për ato gratë që janë në grevë, jo të më thoni mua ulu zonja Konomi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jozefina TOPALLI merr mbështetjen e parë nga një ARTIST: Luli është vegël e Sorosit, pak me vonesë në këtë lëvizje (DEKLARATA)
‘Ik mos bëj dërr-dërr’, Myslim Murrizi përplaset ashpër me Sandër Lleshaj, i kthehet ministri: Mos ma trash zërin mua more, e di ti nga jam unë?! (DEBATI-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013549089431763
array(1) { ["section"]=> string(122) "kujtim-gjuzi-del-ne-mes-te-kuvendit-dhe-thote-me-bindje-nuk-ka-covid-i-kthehen-deputetet-e-tjere-ulu-ulu-ore-debati-225605" }