Kujtim Gjuzi ‘djeg’ koronavirusin: Pjek qingj në hell me nipërit në Fushë-Krujë, në dorë mban bukë dhe hurdhra të njoma (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:46 27-03-2020 Kujtim Gjuzi ‘djeg’ koronavirusin: Pjek qingj në hell me nipërit në Fushë-Krujë, në dorë mban bukë dhe hurdhra të njoma (FOTO) Kujtim Gjuzi me niperit ne Fushe-Kruje

Deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar pasditen e sotme një foto me nipërit e tij nga Fushë-Kruja, ndërsa pjekin një qingj në hell.

“KUJTIM GJUZI djeg CONVID19 ne fushkruj me nipat e tij”, shkruan deputeti ndërsa publikon dhe foto në Facebook duke pjekur qingjin. Mirëpo, i uritur deputeti nuk ka pritur derisa qingji të bëhet dhe ka marrë në dorë një copë bukë dhe një hudhër të njomë.

Krah Gjuzit shihen të rreshtuar nipërit e tij, të cilët nuk kanë asnjë masë mbrojtëse për koronavirusin, përveç deputetit i cili mban në qafë një maskë mbrojtëse.

FOTO TË PUBLIKUARA NGA GJUZI:
90996529_10215566415544436_6844165767840137216_n.jpg91420946_10215566415024423_4650574202808565760_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009105920791626
array(1) { ["section"]=> string(127) "kujtim-gjuzi-djeg-koronavirusin-pjek-qingj-ne-hell-me-niperit-ne-fushe-kruje-ne-dore-mban-buke-dhe-hurdhra-te-njoma-foto-200343" }