Kujtim GJUZI ngrihet në këmbë: Këtë fletë nuk e hedh në kuti se ka gabim drejtshkrimor (Gramoz Ruçi i jep të drejtë)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:01 30-04-2020 Kujtim GJUZI ngrihet në këmbë: Këtë fletë nuk e hedh në kuti se ka gabim drejtshkrimor (Gramoz Ruçi i jep të drejtë)

Deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi është ngritur nga vendi dhe me tone rebelizmi i ka thënë kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi se fleta që mbante para kishte gabime drejtshkrimore.

“Unë nuk e fus këtë fletë në asnjë kuti se këtu te faqja e fundit ka gabime drejtshkrimore. Nuk shkruhet  Rebuklikës së Shqipërisë por Republika e Shqipërisë”, tha Gjuzi i cili gjeti miratim në vërejtjen e tij nga kreu i Kuvendit.

“Ke të drejtë”, iu përgjigj Ruçi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098989009857178
array(1) { ["section"]=> string(120) "kujtim-gjuzi-ngrihet-ne-kembe-kete-flete-nuk-e-hedh-ne-kuti-se-ka-gabim-drejtshkrimor-gramoz-ruci-i-jep-te-drejte-204595" }