Kujtim Gjuzi sfidon moshën, i pret flokët si djalë i ri (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:08 17-09-2019 Kujtim Gjuzi sfidon moshën, i pret flokët si djalë i ri (FOTO)

Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e mediave me stilin e të veshurit.

Me pamjen e jashtme, deputeti i opozitës ka habitur shikuesit teksa ishte i ftuar në emisionin “Proçesi Sportiv”.

Gjuzi është shfaqur pranë Alesia Bamit dhe Edi Manushit i veshur me atlete “Nike” dhe kostum serioz, ndërsa na ka lënë pa fjalë me stilin djaloshar të flokëve.

Deputeti është qethur gjysmë qeros, duke sfiduar moshën dhe të gjithë të rinjtë.

dhf.png

sfghj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12408494949341
array(1) { ["section"]=> string(66) "kujtim-gjuzi-sfidon-moshen-i-pret-floket-si-djale-i-ri-foto-178733" }