Kukës, "Të ndihmojmë Policinë Rrugore"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:34 05-03-2015 Kukës,

Autoriteti Rrugor paraditen e sotme ka dërguar në redaksinë e newsbomb.al dy njoftime brenda një ore ku ndër të tjera i kërkon drejtuesëve të automjeteve mos lëvizin pa zinxhirë, në zonat ku moti është i keq e me reshje dëbore si në qarkun e Kukësit.

Kjo foto është shprepur pikërisht në Kukës dhe ajo që ka mbetur e bllokuar është vetë Policia Rrugore. Pa zinxhira, në karrocerinë e mjetit të asistencës rrugore...

Shoferë, po patët nevojë për asistencë duhet të prisni, kemi vetë Policinë Rrugore njëherë që do ndihmuar!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010096073150635
array(1) { ["section"]=> string(40) "kukes-te-ndihmojme-policine-rrugore-5051" }