Kukësi barazon 1-1 Skënderbeun në minutën e fundit

Publikuar tek: sport, më 20:14 23-02-2015 Kukësi barazon 1-1 Skënderbeun në minutën e fundit

Është mbyllur sot java e 23-të e Superligës me barazimin mes ekipeve të Kukësit dhe Skënderbeut.

Ekipi i Shënderbeut ka qenë në epërsi pas golit të shënuar në minutën e 51 nga Abazi por një penallti e dhënë në minutën e 93 të ndeshjes është kthyer në gol nga Zeqiri.

Pika e marrë nga barazimi e ngre Kukësin në krye të renditjes me 48 pikë të ndjekur nga Tirana me 47 dhe në vend të tretë Skënderbeu me 45 pikë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071699619293213
array(1) { ["section"]=> string(55) "kukesi-barazon-1-1-skenderbeun-ne-minuten-e-fundit-4243" }