Kukësi në zi, kush janë dy të rinjtë që humbën jetën në aksidentin fatal (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:32 12-08-2020 Kukësi në zi, kush janë dy të rinjtë që humbën jetën në aksidentin fatal (Foto) Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë në Rrugën e Kombit i mori jetën dy të rinjve, pasi makina me të cilën udhëtonin u përplas me trafiknadërsen.

Në vendin e ngjarjes humbi jetën Shpëtim Manaj, ndërsa në Spitalin e Traumës në Tiranë më pas ka ndërruar jetë dhe Klisman Uka, 27 vjeç.

Nga aksidenti shpëtoi vetëm shoferi i makinës, i cili është jashtë rrezikut për jetën.

dfgdfgh5r45rh4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097770690917969
array(1) { ["section"]=> string(83) "kukesi-ne-zi-kush-jane-dy-te-rinjte-qe-humben-jeten-ne-aksidentin-fatal-foto-216951" }