Kultivoi drogë sëbashku me vëllain, kapet në flagrancë 30 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 08:12 30-06-2015 Kultivoi drogë sëbashku me vëllain, kapet në flagrancë 30 vjeçari

Policia e Sarandës ka zbuluar dhe asgjesuar në Delvinë  33 bimë narkotike dhe ka vënë në pranga poseduesin e tyre. Policia ka kapur në flagrancë Eduard Trokën, 30-vjeç, banues në fshatin Kozarë-Delvinë. Arrestimi i tij u krye në flagrancë pasi në varrezat e fshatit Çlirim,  iu gjetën rreth 33-bimë narkotike Canabis-sattiva me lartësi deri në 11 cm, të mbjella në bashkëpunim me vëllain e tij, i cili është shpallur në kërkim.

droge6

droge7

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arben Frroku i tregoi të dashurës se çfarë të dëshmonte
Arrestohen dy të rinjtë që u plagosën teksa po ruanin parcelën me hashash »
Article Logic
Execution time: 0.011786937713623
array(1) { ["section"]=> string(70) "kultivoi-droge-sebashku-me-vellain-kapet-ne-flagrance-30-vjecari-14949" }