Kultivonin kanabis në Kuçovë, arrestohen tre persona (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:03 13-08-2019 Kultivonin kanabis në Kuçovë, arrestohen tre persona (EMRAT)

Tre persona janë arrestuar nga Policia në Kuçovë, pasi janë kapur duke kultivuar kanabis.

Në pranga janë vënë Riza Gjoroveni, Fatos Bellanga dhe Mehmet Toska.

Tre të arrestuarve i janë sekuestruar edhe një automatikë pushkë dhe 150 fishekë.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025786876678467
array(1) { ["section"]=> string(64) "kultivonin-kanabis-ne-kucove-arrestohen-tre-persona-emrat-175229" }