Kultivonte kanabis në banesë, pranga fierakut dhe procedim penal për të shoqen (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:08 04-05-2017 Kultivonte kanabis në banesë, pranga fierakut dhe procedim penal për të shoqen (FOTO)

Policia e Fierit sekuestroi 64 fidane bimë narkotike të dyshuara si Cannabis Sattiva.

Në kuadër të këtij operacioni u arrestua në flagrancë autori dhe procedohet penalisht në gjendje të lirë bashkëshortja.

Si rezultat i kontrollit të ushtruar  nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Fier, në lagjen "Kryengritja e Fierit", bimët u gjetën në banesën e shtetasit Ermal Hasani në lagjen "Kryengritja e Fierit.

Po ashtu, filloi procedimi penal në gjendje të lirëedhe për bashkëshorten e tij, shtetasen E.H, 36 vjeçe.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Kultivim i bimëve narkotike" .

  

 18318273_10209723450945054_1082589035_o.jpg18290012_10209723451185060_1459264012_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A do ju premtojë moti sot? Informohuni
Vrau nusen me levë në kokë, zbardhet dëshmia e vjehrrit në polici: Ajo më… »
Article Logic
Execution time: 0.010699033737183
array(1) { ["section"]=> string(88) "kultivonte-kanabis-ne-banese-pranga-fierakut-dhe-procedim-penal-per-te-shoqen-foto-77412" }