Kunati e vrau Jetmira Hasanin për pronën, mbeturinat ishin një pretekst

Publikuar tek: aktualitet, më 23:09 15-09-2020 Kunati e vrau Jetmira Hasanin për pronën, mbeturinat ishin një pretekst Familjarët e të përfshirëve në ngjarje

Njgjarja e sotme e ndodhur në Bathore ka tronditur opinionin publik. Agron Tanushi vrau me armë zjarri kunatën e tij Jetmira Hasani, dhe më pas është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Në fillim u tha se krimi ndodhi për shkaqe morali, e më pas u përdor preteksti i mbeturinave, por e gjitha kishte në thelb pronën.

Jetmira Hasani ishte ndarë nga bashkëshorti, vëllai i Agron Tanushit, por jetonte në shtëpinë e tyre, në katin e parë. Prej kohësh Tanushi i kishte thënë asaj të largohej, por ajo vazhdonte jetonte aty.

Kësisoj ai ka marrë armën dhe ka qëlluar mbi të. E ndjera ka ndërruar jetë rrugës për në spital.  

Lexo edhe: Krimi në Bathore, Agron Tanushi e vrau kunatën për mbeturinat e shtëpisë (DETAJE)

Lexo edhe: FOTO/ Ky është Agron Tanushi, personi që vrau kunatën, dy familjet konfliktohen para shtëpisë (DETAJE)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099151134490967
array(1) { ["section"]=> string(77) "kunati-e-vrau-jetmira-hasanin-per-pronen-mbeturinat-ishin-nje-pretekst-220511" }