Kundërshtari i Bashës thumbon këshilltarët: Eh more Lul, kë zgjodhe dhe kë pagove

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:56 29-09-2017 Kundërshtari i Bashës thumbon këshilltarët: Eh more Lul, kë zgjodhe dhe kë pagove

Aktori i njohur, Julian Deda, që përveç artit është shumë i angazhuar edhe në politik, ka vijuar sulmet dhe thumbimet për kreun e PD-së, Lulzim Basha.

Këtë herë përmes një statusi në rrjetet sociale, Deda e ironizon Bashën për këshilltarët e tij, duke thënë për ta se janë të shitur.

“Pra ky dhe të tjerë thjesht e kanë rrjepur PD-në, e kanë rrjepur dhe e kanë shitur. Madje edhe e mohon që ka punuar për ty, sepse i vjen turp ta shënojë në CV atë lloj humbje të frikshme. Por, fajin nuk e ka ky, por ai që pranoi të mashtrohej dhe të rripej, fajin e ke ti plako”, shkruan ndër të tjera Julian Deda.

Më poshtë statusi i plotë i Julian Dedës:

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.32996606826782
array(1) { ["section"]=> string(85) "kundershtari-i-bashes-thumbon-keshilltaret-eh-more-lul-ke-zgjodhe-dhe-ke-pagove-94177" }