Kundërshtarja e Bashës tallet keq me mbështetësit e tij nëpër qytete: Pse mbuloheni me kapele në vapë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:53 18-07-2017 Kundërshtarja e Bashës tallet keq me mbështetësit e tij nëpër qytete: Pse mbuloheni me kapele në vapë

Endira Bushati, prej kohësh është pozicionuar në grupimin “anti Basha" dhe disa herë ka lëshuar deklarata të forta kundër kreut të PD-së.

Por këtë herë, Bushati është ‘kapur” me mbështetësit e Bashës. Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqen disa mbështetës të Bashës me pankarta në duar. Por ajo që i ka bërë përshtypje Endira Bushatit është veshja e tyre, pasi disa prej tyre mbanin kapele në kokë.

Më poshtë statusi i plotë i Endira Bushatit:

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052206039428711
array(1) { ["section"]=> string(106) "kundershtarja-e-bashes-tallet-keq-me-mbeshtetesit-e-tij-neper-qytete-pse-mbuloheni-me-kapele-ne-vape-86589" }