Kundërshtojnë me dhunë policinë, arrestohen 2 të rinj të armatosur në Tiranë (Emrat)

Publikuar tek: kulture-art, më 07:53 14-09-2016 Kundërshtojnë me dhunë policinë, arrestohen 2 të rinj të armatosur në Tiranë (Emrat) Foto ilustruese

Dy persona janë vënë në pranga,  pasi kundërshtuan me dhunë punonjësit e policisë.

Klajdi Kodra 26-vjeç dhe shoku i tij Bledar Matoshi u arrestuan nga policia në kryeqytet. Gjatë kontrollit të mëtejshëm Bledar Matoshit i’u gjet dhe një armë, tip pistoletë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026475191116333
array(1) { ["section"]=> string(87) "kundershtojne-me-dhune-policine-arrestohen-2-te-rinj-te-armatosur-ne-tirane-emrat-52847" }