Kundërshton policinë dhe thyen traun e portit me 'Land Rover', arrestohet 39-vjeçari i dehur në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 09:05 14-01-2020 Kundërshton policinë dhe thyen traun e portit me 'Land Rover', arrestohet 39-vjeçari i dehur në Durrës

Policia e Durrësit ka arrestuar mëngjesin e sotëm një 39-vjeçar.

Mësohet se shtetasi A.LL., ka kundërshtuar policinë dhe ka thyer traun hyrës në port me makinën e tij 'Land Roveri'.

Sakaq, bëhet me dije nga policia se 39-vjeçari ka qenë nën efektin e alkoolit.

Ndërkohë tashmë ai pritet të përballet me akuzat për veprat penale ‘Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt’, ‘Kundërshtim i punonjësit që kryen detyrë shtetërore’ dhe ‘Shkatërrim prone’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024085998535156
array(1) { ["section"]=> string(106) "kundershton-policine-dhe-thyen-traun-e-portit-me-land-rover-arrestohet-39-vjecari-i-dehur-ne-durres-191995" }