Kundërshtuan policinë, arrestohen 2 persona, procedohen penalisht 3 të tjerë (Emrat)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:57 02-01-2017 Kundërshtuan policinë, arrestohen 2 persona, procedohen penalisht 3 të tjerë (Emrat)

Të paktën 2 persona kanë rënë në prangat e policisë dhe 3 të tjerë po procedohen penalisht në gjendje të lirë pasi kanë kundërshtuar policinë.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se janë arrestuar:

-Adi hoxholli, 24 vjeç

-Albert Zeneli, 37 vjeç banues në Librazhd.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Ne ishim të varfër, por kurrë nuk humbëm vlerat”, historia e vajzës shqiptare në tabloidin italian
LAJMI NË NEWSBOMB.AL/ Qytetari i shkroi Tahirit në Facebook, reagon menjëherë policia: Ja si qëndron e vërteta »
Article Logic
Execution time: 0.010094881057739
array(1) { ["section"]=> string(86) "kundershtuan-policine-arrestohen-2-persona-procedohen-penalisht-3-te-tjere-emrat-64401" }