Kundërshtuan protestat, analisti shpërthen ndaj Pirgut dhe Tares: Palaço që nuk...

Publikuar tek: aktualitet, më 08:11 07-03-2019 Kundërshtuan protestat, analisti shpërthen ndaj Pirgut dhe Tares: Palaço që nuk...

Analisti Fatos Lubonja ka kritikuar qëndrimet e tenorit Saimir Pirgu dhe drejtorit sportiv të klubit të Lacios, Igli Tare.

Dy personazhet i kanë dalë së fundmi në krah kryeministrit Edi Rama dhe kanë kritikuar protestat që po organizohen në Shqipëri. Mirëpo, sipas Lubonjës, ata nuk e kuptojnë situatën reale në vend.

Madje analisti nshkon deri aty sa  i konsideroi Pirgun dhe Tare palaço që nuk meritojnë asgjë më shumë, ndonëse në fushat e tyre janë të suksesshëm.

‘Këta janë fyerje për inteligjencën e çdo shqiptari. Ne e dimë çfarë ndodh në Greqi, por nuk ka dalë ndonjë figurë publike greke që thotë na u prish imazhi, por kanë qenë në krah të protestuesve. Këta janë disa palaço që nuk meritojnë asgjë më shumë’, u shpreh Lubonja në ‘Neës24’.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010066986083984
array(1) { ["section"]=> string(84) "kundershtuan-protestat-analisti-shperthen-ndaj-pirgut-dhe-tares-palaco-qe-nuk-155475" }