‘Kung Fu mama’, Sara bën karate shtatzënë, Ledri i ‘nxjerr bojën’ në ‘Instagram’ (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:14 21-09-2020 ‘Kung Fu mama’, Sara bën karate shtatzënë, Ledri i ‘nxjerr bojën’ në ‘Instagram’ (FOTO) Ledri dhe Sara

Sara dhe Ledri janë ndër çiftet më simpatike të shoubizit shqiptar, të cilët janë në pritje të ëmbël të fëmijës së parë.

Gjatë shtatzënisë Sara ka ndarë vazhdimisht në rrjete sociale foto me barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi, ka qenë Ledri ai që ka ndarë një foto të Sarës, e cila po bën “Kung Fu”.

“Kung Fu Mama”, ka shkruar reperi krahas fotos epike të Sarës e cila ka ngritur njërën këmbë duke bërë karate.

640-0-5f6793423385e.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01387095451355
array(1) { ["section"]=> string(84) "kung-fu-mama-sara-ben-karate-shtatzene-ledri-i-nxjerr-bojen-ne-instagram-foto-221072" }