Kupa e Italisë, humbje e thellë për Interin (Video)

Publikuar tek: slide-lart, më 23:50 27-01-2016 Kupa e Italisë, humbje e thellë për Interin (Video)

Gjysëmfinalja e Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Interit është mbyllur me rezultain 3-0 në favor të bardhezinjve.

Dy golat e Morata në minutën e 36’ dhe 63’ janë kthyer në “hat-trick” me golin e shënuar nga Dybala në minutën e 83’.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009131908416748
array(1) { ["section"]=> string(54) "kupa-e-italise-humbje-e-thelle-per-interin-video-31114" }